Medový sajder

Kvasený nízkoalkoholický nápoj z jablkovej šťavy a včelieho medu.

Obľúbený nápoj s nízkym percentom alkoholu

Ak nemáte chuť na pivo, či medovinu, odporúčame vám staviť na medový sajder. Ide o obľúbený nápoj s nízkym percentom alkoholu. V krajinách ako Francúzsko, Španielsko alebo Anglicko patrí sajder medzi jeden z najobľúbenejších nápojov.

Príbeh medového sajdru sa začal písať úplne spontánne

Aj náš medový sajder má svoj príbeh. Nápad vyrábať vlastný sajder vznikol priamo na včelnici medzi úľmi pod starými jabloňami.

Z lokálnych surovín

Medové sajdre sú vyrobené s láskou v našom medovinárstve Včelovina, z miestnych surovín, na slnečnom úpätí Malých Karpát, priamo pod Smolenickým zámkom.

Vyrábané v malých množstvách

Naše sajdre, podobne ako ostatné produkty, nevyrábame vo veľkých kvantitách, aby sme im mohli venovať náležitú starostlivosť.

Medový sajder s chmeľom

Vyberte si podľa vlastnej chuti

Medový sajder s chmeľom

Sajder DIVÁ VČELA je kvasený nízkoalkoholický nápoj z jablkovej šťavy, včelieho medu a za studena pridaného chmeľu. Príjemnú sviežu kyslosť jablkovej šťavy sme obohatili pohladením včelieho medu. Za studena pridané aromatické odrody chmeľu pridávajú kvetovo citrusovú dimenziu tohoto unikátneho osvieženia.

Ovocný medový sajder

Cider ZAKÁZANÉ OVOCIE je kvasený nízkoalkoholický nápoj z jablkovej šťavy, ktorý sme naviac obohatili o včelí med, aromatický chmeľ a višňovú a ríbezľovú šťavu. Harmónia ovocia prináša nevšednú sviežosť, ktorá sa snúbi s dotykom sladkosti včelieho medu. Aromatické odrody chmeľu pridávajú tomuto ovocnému pokušeniu nezabudnuteľné zakončenie.

Ovocný medový sajder
Medový sajder s chmeľom

Ešte ste nechutnali medový sajder?

Objednajte si ho online

alebo si pozrite kde medový sajder kúpiť