Exkurzie pre školákov

Školské exkurzie sú super príležitosťou, kde môžu školáci spoznať svet včiel.

Okrem sladkej ochutnávky medov vás čaká zážitková prechádzka po Včelárskej záhrade. Zoznámime sa s množstvom kvetov a rastlín súvisiacich s včelárstvom, pozrieme si viacero umelecko náučných exponátov v malebnej prírode. Nahliadneme do práce včelára a života vo včeľom úli.

Exkurzie s tvorivou dielňou

Pre tých, ktorí sa nielen radi dozvedajú nové informácie, ale aj tvoria vlastnými rukami, ponúkame exkurzie spojené s tvorivou dielňou.

V exkurzii ŠTANDARD si okrem množstva zaujímavých informácií spoločne vyrobíme sviečku zo včelieho vosku, ktorá školákom zostane ako voňavá pamiatka z návštevy včelárskej záhrady. Novinkou je exkurzia PLUS, kde nás okrem výroby sviečky čaká aj zdobenie chutných a voňavých medovníčkov.

Naša ponuka školských exkurzií

MINI

Zážitkovo-náučná exkurzia s fundovaným sprievodcom. Prehliadka včelárskej záhrady s množstvom zaujímavostí a monumentov so včelou tematikou.

Deti sa dozvedia o včelách, živote včiel a včelích produktoch. Ochutnávka 3 druhov medu.

Cena: 3,50€/dieťa, pedagogický dozor zdarma

Trvanie: 60 – 90 minút

Minimálny počet: 20 detí

info@vcelovina.sk | 0915 507 686

Chcem vedieť viac

ŠTANDARD

Zážitkovo-náučná exkurzia s fundovaným sprievodcom, prehliadkou včelárskej záhrady a ochutnávkou medu. Spojená s tvorivou dielňou – výroba vlastnej dekoračnej sviečky zo včelieho vosku.

Cena: 5,50€/dieťa, pedagogický dozor zdarma

Trvanie: 90 – 110 minút

Minimálny počet: 20 detí

info@vcelovina.sk | 0915 507 686

Chcem vedieť viac

PLUS

Zážitkovo-náučná exkurzia s fundovaným sprievodcom, prehliadkou včelárskej záhrady a ochutnávkou medu. Spojená s tvorivými dielňami – výroba vlastnej dekoračnej sviečky zo včelieho vosku + zdobenie medovníčkov.

Cena: 7,50€/dieťa, pedagogický dozor zdarma

Trvanie: 100 – 120 minút

Minimálny počet: 20 detí

info@vcelovina.sk | 0915 507 686

Chcem vedieť viac