Svetlo Noci Vianočnej / predvianočné víkendy / 16:30 – 20:00

SNV

Svetlo Noci Vianočnej

 

Pozývame Vás na prechádzku čarovne rozsvietenou Včelárskou záhradou pod Smolenickým zámkom. Podujatie sa bude konať počas predvianočných víkendov (piatok/sobota/nedeľa) vo Včelárskej záhrade (v areáli Včelovina) v čase od 16:30 do 20:00.

Vstupenky možno zakúpiť LEN ONLINE na konkrétny deň a čas.

Cena vstupného: 2€ (zahŕňa kupón na nákup v predajni v hodnote 1€)
Deti do 3 rokov: vstup zdarma

Výťažok podujatia bude už tradične použitý na ďalší rozvoj projektu Včelárskej záhrady.

 

SNV

Termíny a vstupenky

Predaj ďalších termínov už čoskoro …

Tešiť sa môžete na vianočnú atmosféru z desiatok-tisíc svetielok, rozmiestnených po celej záhrade. Čaká na vás 18 metrový Včelí tunel svetla, svoje vianočné prianie si môžete zaželať pod kúzelným Stromom vianočných prianí, alebo Vás prekvapí Hovoriaci úľ Ambróz. Ďalej Vás očarí Strom života, náš tradične netradičný 7 metrový Vianočný stromček z 300 medníkov, alebo tu nájdete Tajomstvo úľa, rozsvietené Bludisko Raj srdca, či 3-metrového vianočného Meduliaka,… Pripravené bude aj občerstvenie – burgre a vianočná kapustnica od Chefs Truck-u, hotdogy a buchty od OOZIE foodie, medovníčky, horúca medovina, horúce limonády, medovinový punč, horúca čokoláda, kávička, koláčik,… Otvorená bude aj naša Medová kaviareň a predajňa.

Bližšie informácie budeme priebežne aktualizovať.

Tešíme sa na vašu návštevu! 🙂

Časté otázky

 

Vstupenka na konkrétny deň a čas – prečo a čo to presne znamená?

Záleží nám na tom, aby si návštevníci podujatie vychutnali v pokojnej a príjemnej atmosfére. Včelárska záhrada má obmedzenú kapacitu, preto je potrebné počet návštevníkov priebežne regulovať. Aj preto si návštevník môže vstupenku uplatniť len v čase, na ktorý bola zakúpená. Inokedy nie je možné vstupenku uplatniť.

Je vstup časovo ohraničený?

Časové ohraničenie vstupu/dĺžky pobytu na podujatí je obmedzené len otváracími hodinami, t.j. 16:30 – 20:00 a vstupným časom, na ktorý bola vstupenka zakúpená.

Môžem si zakúpiť vstupenku aj priamo na mieste, alebo len online?

Na mieste nebude prebiehať predaj vstupeniek. Na každý vstup budú vstupenky online v predaji až do času vstupu, alebo do vypredania kapacity daného času.

Kedy sa treba dostaviť na miesto vstupu?

Vstupy na podujatie sú každú pol hodinu. Aby všetko prebiehalo „hladko“, prosíme dostaviť sa  maximálne 15 minút pred, alebo po čase zakúpeného vstupu. (Príklad: ak ste si zakúpili vstupenku na 17:00, na vstup sa treba dostaviť medzi 16:45 – 17:15.; ak ste si zakúpili vstupenku na 17:30, na vstup sa treba dostaviť medzi 17:15 – 17:45;…)

Môžem v prípade výraznejšieho meškania uplatniť vstupenku na neskorší čas?

Žiaľ, z kapacitných dôvodov toto nemusí byť možné. Len výnimočne, v prípade ak by v neskoršom čase bola ešte voľná kapacita, avšak doporučujeme zvážiť čas vstupu pri kúpe tak, aby ste predišli prepadnutiu vstupeniek.

Čo je to flexi vstupenka?

V prípade, že uprednostňujete flexibilitu v čase príchodu a nechcete sa viazať na konkrétny čas, môžete si zakúpiť aj flexibilnú vstupenku, ktorú viete využiť v daný deň v čase podľa vlastného uváženia. Počet týchto vstupeniek je z kapacitných dôvodov limitovaný.

Je možné pri nákupe vstupenky uplatniť zľavu?

Nakoľko je cena vstupenky symbolická a zahŕňa aj zľavový kupón na nákup v predajni, pri samotnom nákupe vstupenky nie je možné uplatniť ďaľšie zľavy.

Bude podujatie prebiehať aj v prípade daždivého/snehového počasia?

Podujatie je možné absolvovať aj počas daždivého/snehového počasia. V nepriaznivejšom počasí odporúčame teplejšie a nepremokavé oblečenie, nakoľko ide o podujatie realizované v exteriéri – vo Včelárskej záhrade. Zároveň doporučujeme kupovať vstupenky s ohľadom na predpoveď počasia na daný termín.

V prípade výnimočnej situácie (napr. výrazne husté sneženie, poľadovica, silný vietor a pod., ktoré by mohlo ovplyvniť chod podujatia, príp. ohroziť bezpečnosť návštevníkov) môže byť organizátor nútený podujatie v daný deň zrušiť. V takomto prípade budú návštevníci o zrušení podujatia informovaní e-mailom zadaným pri kúpe vstupenky. (informácie o zrušení podujatia budú zverejnené aj na webovej stránke organizátora, na stránkach soc. médií ako je Facebook a Instagram.)

Čo ak bude podujatie zrušené zo strany organizátora?

V prípade zrušenia termínu podujatia zo strany organizátora, budeme zákazníkov kontaktovať na email uvedený pri kúpe vstupenky, a zákazníkovi budú vrátené peniaze v plnej výške. Návštevník si bude môcť zakúpiť novú vstupenku na iný termín a čas.

Môže návštevník meniť termín alebo čas zakúpenej vstupenky, príp. zrušiť už zakúpený vstup?

Žiaľ, toto nie je z technických a kapacitných dôvodov možné, preto doporučujeme zvážiť čas vstupu pri kúpe tak, aby ste predišli prepadnutiu vstupeniek. Už zakúpenú vstupenku nie je možné vrátiť, zmeniť termín, ani stornovať.

Kde môžem zaparkovať?

K dispozícii je bezplatné parkovanie na lúke hneď vedľa areálu Včelovina. Vstup na podujatie je len niekoľko desiatok metrov od Vášho vozidla.

Môžem podujatie navštíviť aj so svojim psíkom?

Vstup so psom (alebo iným zvieraťom) na podujatie nie je vo vonkajších priestoroch zakázaný, no ako organizátori ho vzhľadom na charakter podujatia neodporúčame.

Je na podujatí povolené fotenie a natáčanie videí?

Áno, fotenie a natáčanie inštalácií podujatia pre súkromné účely je povolené; zákazníci môžu na fotografiách a videách označovať a zdieľať organizátora, príp. umelcov jednotlivých inštalácií. Počas podujatia nie je povolené profesionálne alebo komerčné fotenie, natáčanie dronom, a pod. technológiami. Fotografie a videá sa nesmú používať na komerčné účely.

Doplňujúce info. k vstupenkám:

Návštevník je oprávnený použiť vstupenku jednorazovo – na konkrétny termín a čas, na aký bola vstupenka zakúpená. Vstupenku si môžete vytlačiť, alebo ju môžete mať dispozícii vo vašom mobile tak, aby sa dal naskenovať jej QR kód. Pri vstupe na podujatie bude zákazníkovi QR kód na e-vstupenke zosnímaný čítacím zariadením a bude mu umožnený vstup na podujatie. Vstup bude umožnený na základe zosnímania tej vstupenky, ktorá bola použitá ako prvá. Ďalšie predloženie vstupenky nebude akceptované bez ohľadu kto túto vstupenku predloží. Organizátor podujatia nezodpovedá za neoprávnené skopírovanie vstupenky.